Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

25 YILI AŞKIN BİR DENEYİM SONUCU 2019 YILINDA KURULAN LCR ENDÜSTRİ İNŞAAT TAAHHÜT A.Ş., ALIŞILAGELMİŞ TİCARET, ÜRETİM VEYA HİZMET SEKTÖRLERİNDE İCRA EDİLEN İŞ ANLAYIŞININ DIŞINA ÇIKARAK FARK YARATAN, FARKINDALIK YARATAN, KATMA DEĞER YARATAN VE SOSYAL SORUMLULUK İÇEREN PROJE VE ÜRÜNLER ÜZERİNE YOĞUNLAŞMIŞTIR.

ÖNCELİĞİN İNSAN VE TOPLUM OLDUĞU FELSEFESİYLE ORTAYA ÇIKARILAN VE DESTEKLENEN PROJE VE ÜRÜNLERİN GELİŞTİRİLMESİ, LCR NİN ULUSLARARASI NETWORKÜ, ARGE VE GİRİŞİMCİLİK DENEYİMLERİ İLE BERABER İŞ ORTAKLARI VE MÜŞTERİLERİNİN SADECE BELİRLENEN İHTİYAÇLARININ KARŞILANMASINDAN ZİYADE FARK YARATMALARINI DA SAĞLAMAKTADIR.

TÜM DONANIMLARINA RAĞMEN LCR, MÜŞTERİLERİNİN İHTİYAÇ, TEKLİF VE ÖNERİLERİNE DAİMA KULAK VEREREK MEVCUT PROJE VE ÜRÜNLERİN DAHA DA İLERLEMESİ VE GELİŞMESİNE ORTAM SAĞLAMAKTAN GURUR DUYMAKTADIR.

ÜZERİNDE ÇALIŞILAN TÜM PROJE VE ÜRÜNLERDE, TEKNOLOJİNİN ELVERDİĞİ EN SON SİSTEM VE YAZILIMLARI KULLANMAYA ÇOK ÖNEM VEREN LCR, HER ZAMAN İÇİN ORTAYA ÇIKACAK ÇALIŞMALARIN FAYDALI ÖMÜRLERİNİN OLABİLDİĞİNCE UZUN OLMASINI SAĞLAMAYI AMAÇLAR.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın